Mourinho yeni takımı için tarih verdi! Türkiye’yi doğruladı: Artık vakit geldi

Dünyaca ünlü Portekizli teknik adam Jose Mourinho, Türkiye’den teklif aldığını doğruladı. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın görüşmelerde bulunduğu Mourinho, birkaç hafta içinde kesin kararını vereceğini açıkladı.

AZİZ YILDIRIM: LONDRA’YA GİDİYORUM

Fenerbahçe başkan adaylarından Aziz Yıldırım, Jose Mourinho ile görüşmelerin sürdüğünü ve Londra’ya giderek Portekizli teknik adamla yüz yüze görüşme gerçekleştireceğini açıkladı.

Aziz Yıldırım, Mourinho için şunları söyledi:

Cumartesi günü Londra’ya gidiyorum. Şampiyonlar Ligi finali var. Bahane tabi. Hem maçı izleyeceğim hem de kendisiyle buluşacağım. Pazar günü maçtan önce bir haberleşme oldu. Dedi ki; ‘Maçı seyrediyorum.’ Bir de öbür maçı de herhalde seyretti. Gidince bize muhakkak söyleyecektir. ‘Transfer yapacağız’ diye. Ne istiyorsa yapacağız. Mourinho ne isterse yapacağız. Para sorunu yok bilin. Fenerbahçe’nin her zaman parası vardır!

BEŞİKTAŞ DA MOU’YU İSTİYOR

Fenerbahçe dışında Beşiktaş’ın da Jose Mourinho ile görüşme gerçekleştireceği belirtildi. Siyah-beyazlı yönetimin Portekizli teknik adamla kısa süre içinde tekrar görüşecek.

Mourinho ile anlaşma sağlanamaması durumunda Beşiktaş’ın PAOK Teknik Direktörü Razvan Lucescu ile görüşeceği iddia edildi.

MOURINHO, TÜRKİYE’Yİ DOĞRULADI

Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın teknik direktörlük için görüşmelerde bulunduğu Portekizli teknik adamdan açıklama geldi. Mourinho teklifleri dinleme sürecinde olduğunun altını çizerken yalnızca Türkiye’den değil, başka ülkelerden de teklifler aldığını doğruladı ve artık karar verme vaktinin geldiğini duyurdu.

Rumen basınına açıklamalarda bulunan Jose Mourinho, Beşiktaş ve Fenerbahçe ile ilgili açıklamalarda bulunurken geleceğiyle ilgili de konuştu.

“ARTIK VAKİT GELDİ”

Türkiye’den teklifler aldığını ifade eden Mourinho şunları söyledi:

“Bir karar vermem gerek. Şu anda saygısızlık olmaması açısından gelen tüm teklifleri dinleme sürecindeyim. Yalnızca Türkiye’nin büyük takımlarından değil, başka yerlerden de teklifler var. İki yerden de. Her şeyi masaya koyup düşünmeliyim. Hayatımda yer alan, benim için önemli olan insanlara danışmalıyım. Birkaç hafta içinde karar vermem gerekiyor. Çünkü artık vakit geldi.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir